ManagerLeague.com – Vječna tabela BiH 1. lige

BiH ML liga je osnovana davne 67 sezone u browser fudbalskoj igri, simulaciji fudbalskog menadžera na adresi www.managerleague.com.

Prvi prvak i ujedno najuspješniji tim prve BIH ML lige je Incognito FC sa menadžerom Safetom Sušićem. Ligu je osvajao nevjerovatnih 20 puta. Tome treba pridodat 13 pehara u kupu BIH.

Na vječnoj tabeli BIH ML lige, zbog većeg broja odigranih mečeva, je ipak kresevo-bih, tim koji nikada nije ispadao iz lige i koji je tu od dana njenog osnivanja.

manager-leagueNajveći prosječni kvalitet tima iz BiH lige je ipak postigao jedan mlađi tim, naime The Usual Suspects je u sezoni 98 imao prosječan prvi tim od nevjerovatnih 97 kvalitativnih poena (Avg Q97). Tim bi nesumnjivo harao sledećih godina BiH ligom, ali ga je gašenje ligo zaustavilo na samo 3 titule prvaka i dva pehara kupa.

U prvoj ligi najviše pobjeda je tokom istorije zabilježilo kresevo-bih – 658, najviše neriješenih FC Rainbow – 151, najviše poraza F.K. Crvena Zvezda 342. U ligi je igralo ukupno 35 različitih timova.

Najstariji tim BiH Manager lige je darkness-united koji je u igri još od davne 5 sezone, u igri je proveo 2632 dana ili nešto više od 7 godina.

Bosna i Hercegovina – 1. Liga – Vječna tabela – Manager League

TimManagerPobjedeNer.PoraziBodovaSezonaOsnovan
kresevo-bihkresevo6581071352081301953
Incognito FCS.Susic62786971967271957
Dragon of BosniaBosman4891362451603291940
FC Zguravcijebojsa4271171461398231961
F.K. Crvena ZvezdaZeljko3851433421298291913
Crveni MostarDrug Biskup3941151811297231937
FC RAINBOWsir mashine3351512941156261947
The Usual SuspectsTOJOOO30284154990181971
Ahiretbeek23099211789181951
Invalidni konjihavajac195110295695201939
Mahalakrtica19380177659151937
FK Blagaj CityThe Thief Points18290208636161966
RedDevilStainLess-otac158150322624211934
Crvena zvezda FKMalteras14087253507161962
Bosnian diamonds Ilho11972199429131952
FC JUAN BARCAJuanvbi113435438271963
Horde ZlaHz19879956145353101940
BigorSehara6954177261101932
Rudar Kakanjmirza6553115419681952
oscarsaad23.52316718751973
FC Nizbrdical_i_o_n373114214271965
FK Sremrokibalboa2126738941973
Zeljeznicar FKmidden20241068451959
Zvertizan of SerbiaDavor Talić2021498131953
darkness unitedsrkee19161157351905
HNK LjubuskiCirinho19151167251959
Bozoncelo19131187051971
FC MANUTDSir Kushma1811616531977
Sloboda Tuzladixxx1419876141939
Roughter sternDelijabl1020605031963
Topola Cityskrilon38491721947
BH PartizanSelasije210181611940
Nigdje vezeLagani42241411932
NK Stubicatrolla25531121954
FK rajvoSaSempa1227511966

Prvaci lige sa brojem titula

Tim Titula
Incognito 20
The Usual Suspects 4
kresevo-bih 3
Boletove Zvijeri 2
FC Zguravci 1

Osvajači KUP Bosne i Hercegovine – ML

Tim Titula Drugi
Incognito 13 3
kresevo-bih 7 5
Dragon of Bosnia 4 3
F.K. Crvena Zvezda 2 5
FC Zguravci 2 3
The Usual Suspects 2 2
Boletove Zvijeri 2 0
Crveni Mostar 1 3
Invalidni Konji 1 2
FC Rainbow 1 1
Mahala 0 2
Ahiret 0 2
Bosnian Diamonds 0 1
Topola City 0 1
FK Blagaj City 0 1

Add a Comment

Vaša email adresa neće biti objavljivana. Neophodna polja su označena sa *